gallery/oruntas3

2016 yılında İrem Nur Oruntaş Pancaroğlu tarafından kurulan Oruntaş Hukuk Bürosu müvekkilleriyle birebir iletişim ve butik iş yapma felsefesinde olup çalışma alanlarına devamlı olarak yenilerini ekleyerek teknoloji ve çağın gerekliliklerine uygun şekilde büyümeyi hedeflemiştir.

 

Güven, ahlak, dürüstlük, samimiyet ve gizlilik ilkelerini benimseyen Oruntaş Hukuk Bürosu bu ilkeler ışığında müvekkil ilişkilerini sürdürmeyi, işin benimsenip başlatılmasını, disiplinli bir şekilde işin takip edilerek düzenli olarak müvekkile geri bildirimler yapmayı ve işin en hızlı şekilde neticelendirilmesini amaç edinmiştir.

Oruntaş Hukuk Bürosu Aile ve Kişiler Hukuku, Miras Hukuku, Sağlık Hukuku, İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Yabancılar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku başta olmak üzere Özel Hukukun her alanında faaliyet göstermektedir. Genç ve dinamik yapısıyla hukukun temel prensiplerine bağlı olarak gerçek ve tüzel kişilere hukuki danışmanlık, uyuşmazlık çözümü ve temsil hizmetleri sunmaktadır.

 

Akhisar/Manisa'da kurulu olan Oruntaş Hukuk Bürosu Manisa, İzmir ve Bursa'da yoğunluklu olmak üzere tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. Ayrıca, Ankara ve İstanbul'da bulunan hukuk büroları ile işbirliği içerisinde çalışmakta olan hukuk büromuz sonuca odaklı ve butik hukuk hizmeti felsefesiyle hızlı ve etkili hukuk hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Bu doğrultuda,hukuk bürosu olarak müvekkillerimize hukuki hak ve menfaatlerini korumak amacıyla gereken en hızlı çözüm yolları önerilerek, her talep ve sorunları ile birebir ilgilenerek hukuk hizmeti verilmektedir.

 

 

gallery/vesikalık,

AV. İREM NUR ORUNTAŞ PANCAROĞLU

Av. İrem Nur Oruntaş Pancaroğlu Akhisar Anadolu Lisesi'nde lise öğrenimini tamamlamış ve 2014 yılında İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2014-2016 yılları arasında İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak İstanbul'da çalışan Oruntaş Pancaroğlu, 2016 yılı temmuz ayında Oruntaş Hukuk Bürosu'nu kurmuş olup halen kurucu avukat olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

ORUNTAŞ HUKUK BÜROSU